Brno Soběšice analýza nemovitostí

Soběšice jsou od devadesátých let minulého století součástí městské části Brno-sever. Rozkládá se na ploše šestset hektarů. Neustávající výstavba nových rodinných domů v posledních letech zvýšila počet obyvatel, kterých je odhadem kolem dvou a půl tisíce. Obci ležící západně od Melatínského potoka obklopují tyto lokality, na západě Řečkovice  (součást městské část Brno-Řečkovice a Mokrá Hora), Obřany (součást městské část Brno-Maloměřice a Obřany), Lesná ( součást městské části Brno-sever) a Sadová (součást městské části Brno-Královo Pole),  na severozápadě městská část Brno-Jehnice, na severu městská  část Brno-Ořešín, na severovýchodě a východě leží Bílovice nad Svitavou.

Občanská vybavenost

Praktický, zubní, dětský lékař, mateřská a základní školy, sportovní hřiště na fotbal a petanq, tělocvična, střelnice, vyjížďky na koních, kostel. Příroda kolem obce s kopcem Storm s rozhlednou Ostrá horka, cyklostezky. Plánuje se výstavba obchodního střediska, velké nákupy možné v Králově Poli, Řečkovicích.

Z aktivit místních občanů lze zmínit např. svatomartinské hody, vydává se místní periodikum Sobulák.

Dopravní obslužnost

Jezdí zde denní autobusové linky MHD i noční spoj z centra Brna. Je zde dobré silniční spojení, bez výrazných dopravních problémů jako např. kolony.

Nemovitosti

Lokalita je velmi atraktivní, ceny pozemků a rodinných domů, lépe řečeno rodinných vil leží vysoko. Stavební pozemky stojí 2-9.000 Kč/m2 a jsou vzácné. Rodinné domy jsou ceny individuální v závislosti na poloze, stáří, velikosti, stavu, velikosti pozemku a dalších faktorech, nicméně ceny se pohybují kolem 8-10-25 mil. Kč.

Pokud uvažujete o koupi, prodeji, pronájmu v této lokalitě, naši realitní makléři Vám rádi pomohou s realizací. Neváhejte se na nás s důvěrou obrátit. Děkujeme.

Zpět na Poradna - Reality Brno

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Reality Brno

Server Reality Brno je regionálním serverem brněnské pobočky realitní kanceláře Nejlepší bydlení realitní společnosti. Brno-reality.info je specializovaný městský informační server, zaměřený na reality...

Pokračovat

Vložte nemovitost k inzerci zdarma


Realitní kancelář Nejlepší bydlení

Aktuální články:

Vývoj cen rodinných domů v Brně a okolí v roce 2016 - Vývoj cen rodinných domů v Brně a okolí v roce 2016 Po mírném nárůstu cen domů v roce 2015, který byl spíš v 2. polovině 2015, se v roce 2016 zvýšily domů v Brně a okolí...

Starší články:

Potřebujete poradit telefonicky?
Volejte 541 240 153, mobil: 736 484 900

Kam dál?

Prodej bytů:

rychlé hledání mezi byty na prodej: Prodej bytů Brno,  Dále poskytujeme službu výkup bytů za hotové.

Pronájem bytů:

Pokud potřebujete rychle sehnat byt k pronájmu, pak navštivte naše hojně navštěvované stránky: Pronájem bytu Brno,

Prodej a pronájem nemovitostí:

, nabízíme rovněž více než tisíc objektů k rekreaci na Chaty a chalupy k pronajmutí v Čechách, na Slovensku i v jiných zemích. Pokud chcete stavět zde nabízíme: Pozemky Brno