Brno – Sadová, Kociánka: analýza nemovitostí

Jde o oblast,osadu o velikosti katastrálního území 282 hektarů. Nachází se mezi Soběšicemi a Řečkovicemi na severu, Lesnou  na východě. Na jihu a západě, jelikož jde o součást Králova – Pole má společný prostor s touto městskou částí. Počet hlášených obyvatel je cca 800-1000.

Jde o lokalitu bohatou na přírodu, lesy, zahrady a sady s rychlou dostupností do centra Brna a s nádherným výhledem na okolí díky kopcovitému terénu s výraznými výškovými rozdíly Zaječí a Kyselé hory a Údolím Zaječího potoka, který živí svou vodou několik rybníčků a jezírek.

V současnosti jde o rozvojovou lokalitu, kde skoupila pozemky řada developerů a bude těžké odhadnout jak se lokalita bude vyvíjet do budoucna.

Dopravní obslužnost

Jezdí zde denní i noční autobusové linky. Je zde rychlé napojení na rychlostní silnici do centra i z centra.

Občanská vybavenost

Je zde k dispozici veškerá vybavenost v rámci Králova Pole..nedaleko obchodní centra. Vše k pohodlnému životu.

Analýza nemovitostí

Na ulici Kociánka proběhla mohutná výstavba bytů, ty se však na sekundárním trhu příliš nenabízejí a když už pak jde o nadprůměrné ceny 50 tis. za m2. Rodinných domů v nabídce rovněž není mnoho. Ceny začínají na 4-5 mil. Kč. Je lepší koupit pozemek a rodinný dům si postavit. Ceny stavebních pozemků jsou rovněž vysoké ceny se pohybují mezi 5-10.000 Kč/m2.

Pokud hledáte jakoukoli nemovitost, byt, dům, pozemek v této lokalitě naši realitní specialisté vám rádi pomohou koupi zrealizovat.

Prodáváte-li jakoukoli nemovitost, byt, dům, pozemek v této lokalitě naši realitní specialisté vám rádi pomohou prodej rychle a výhodně zrealizovat.

 

Zpět na Poradna - Reality Brno

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Reality Brno

Server Reality Brno je regionálním serverem brněnské pobočky realitní kanceláře Nejlepší bydlení realitní společnosti. Brno-reality.info je specializovaný městský informační server, zaměřený na reality...

Pokračovat

Vložte nemovitost k inzerci zdarma


Realitní kancelář Nejlepší bydlení

Aktuální články:

Vývoj cen rodinných domů v Brně a okolí v roce 2016 - Vývoj cen rodinných domů v Brně a okolí v roce 2016 Po mírném nárůstu cen domů v roce 2015, který byl spíš v 2. polovině 2015, se v roce 2016 zvýšily domů v Brně a okolí...

Starší články:

Potřebujete poradit telefonicky?
Volejte 541 240 153, mobil: 736 484 900

Kam dál?

Prodej bytů:

rychlé hledání mezi byty na prodej: Prodej bytů Brno,  Dále poskytujeme službu výkup bytů za hotové.

Pronájem bytů:

Pokud potřebujete rychle sehnat byt k pronájmu, pak navštivte naše hojně navštěvované stránky: Pronájem bytu Brno,

Prodej a pronájem nemovitostí:

, nabízíme rovněž více než tisíc objektů k rekreaci na Chaty a chalupy k pronajmutí v Čechách, na Slovensku i v jiných zemích. Pokud chcete stavět zde nabízíme: Pozemky Brno