Levné byty v Brně již běžně pod milion Kč

Ceny bytů v Brně pomalu, ale jistě několik let klesají. Pokud si klient počkal na období mimo hlavní sezónu, nebo neposlechl různých mediálních výzev, může se nyní běžně dočkat v nabídce bytů, které dlouho tento trh nepamatuje.

Dnes je možné koupit 1+kk nebo 1+1 např. v Brně Bystrci, Štýřicích nebo na Lesné pod jeden milion korun českých aniž byste museli nějak spěchat, což na tomto trhu s byty bylo naposledy před rokem 2004. Aktuálně se např. v Brně-Bystrci nabízejí byty za 850.000 Kč a je možné, že s příchodem zimy ještě zlevní.

Ceny bytů obecně v Brně stagnují, nicméně levný segment byl vždy žádaný a byty rychle mizely a prodávaly se během dnů i vzhledem k tomu, že se snadněji pronajímaly nebo dále prodávaly. Nyní kdy ubývají i zájemci o levné bydlení si i tito mohou vybírat i když nabídka není velká a v celém Brně je nyní pod milion Kč zhruba 50 bytů na prodej. Zejména v okrajových částech jako jsou Řečkovice nebo Černovice či Líšeň a Hády.

Prodávající často pokud nestihnout prodat během sezóny buď stáhnou byt z trhu, aby počkali na jaro a nebo byt zlevní či jsou mnohem vstřícnější k vyjednávání o ceně.

Pokud chcete koupit nebo prodat byt v Brně, rádi vám s jeho řešením pomůžeme neboť naše zkušenosti umožní nalézt výhodné řešení pro obě strany obchodu.

Listopad 2012

Zpět na Poradna - Reality Brno

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Reality Brno

Server Reality Brno je regionálním serverem brněnské pobočky realitní kanceláře Nejlepší bydlení realitní společnosti. Brno-reality.info je specializovaný městský informační server, zaměřený na reality...

Pokračovat

Vložte nemovitost k inzerci zdarma


Realitní kancelář Nejlepší bydlení

Aktuální články:

Vývoj cen rodinných domů v Brně a okolí v roce 2016 - Vývoj cen rodinných domů v Brně a okolí v roce 2016 Po mírném nárůstu cen domů v roce 2015, který byl spíš v 2. polovině 2015, se v roce 2016 zvýšily domů v Brně a okolí...

Starší články:

Potřebujete poradit telefonicky?
Volejte 541 240 153, mobil: 736 484 900

Kam dál?

Prodej bytů:

rychlé hledání mezi byty na prodej: Prodej bytů Brno,  Dále poskytujeme službu výkup bytů za hotové.

Pronájem bytů:

Pokud potřebujete rychle sehnat byt k pronájmu, pak navštivte naše hojně navštěvované stránky: Pronájem bytu Brno,

Prodej a pronájem nemovitostí:

, nabízíme rovněž více než tisíc objektů k rekreaci na Chaty a chalupy k pronajmutí v Čechách, na Slovensku i v jiných zemích. Pokud chcete stavět zde nabízíme: Pozemky Brno