Slavkov u Brna: analýza nemovitostí

 

Slavkov leží 20 km na východ od Brna. Patří pod okres Vyškov. Městem protéká řeka Litava. Počet obyvatel je cca 6300. Rozkládá se na výměře 15 km čtverečních.

Slavkov je především historicky významné město, je zde městská památková zóna a nedaleko se odehrála tzv. bitva tří císařů, kterou vyhrál Napoleon Bonaparte.

Hlavní historickou dominantou je především barokní zámek, dále pak radnice a Kostel Vzkříšení páně, kaple sv. Urbana a židovská čtvrť.

 

Slavkov leží v zemědělské krajině, která si zachovala svůj původní ráz. Je zde přírodní park Ždánický les, na severu je Drahanská vrchovina.

 

Občanská vybavenost

Jsou zde všechny základní služby, veškerá infrastruktura lékaři, školky, základní školy vč. umělecké. Obchody, služby, restaurace. Za sportem můžete do bazénu, jsou zde kurty, golf, různé tělocvičny a sportovní centra.

 

Analýza nemovitostí

Cenu ovlivňuje lokalita, která má velmi cenné parametry. Leží nedaleko Brna a Brno je rychle dostupné po dálnici D. Jde o historické město a leží v přírodní krajině. Proto je zde relativně velký zájem o bydlení a tomu odpovídají ceny nemovitostí. Starší panelový 3+1 se dá koupit 1,7 - 2 mil. Kč. Ceny nových bytů v cihle pak koupíte kolem 3 mil. Kč +/- rozptyl je relativně velký v závislosti na velikosti, poloze a vybavení. Ceny nových bytů na metr čtvereční pak vychází kolem 33-38 tis.Kč. Pozemky jsou relativně nedostakové a ceny jsou +/- 3000 Kč. Kolem Slavkova je možné pozemky koupit výrazně levněji.

 

Zpět na Poradna - Reality Brno

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Reality Brno

Server Reality Brno je regionálním serverem brněnské pobočky realitní kanceláře Nejlepší bydlení realitní společnosti. Brno-reality.info je specializovaný městský informační server, zaměřený na reality...

Pokračovat

Vložte nemovitost k inzerci zdarma


Realitní kancelář Nejlepší bydlení

Aktuální články:

Vývoj cen rodinných domů v Brně a okolí v roce 2016 - Vývoj cen rodinných domů v Brně a okolí v roce 2016 Po mírném nárůstu cen domů v roce 2015, který byl spíš v 2. polovině 2015, se v roce 2016 zvýšily domů v Brně a okolí...

Starší články:

Potřebujete poradit telefonicky?
Volejte 541 240 153, mobil: 736 484 900

Kam dál?

Prodej bytů:

rychlé hledání mezi byty na prodej: Prodej bytů Brno,  Dále poskytujeme službu výkup bytů za hotové.

Pronájem bytů:

Pokud potřebujete rychle sehnat byt k pronájmu, pak navštivte naše hojně navštěvované stránky: Pronájem bytu Brno,

Prodej a pronájem nemovitostí:

, nabízíme rovněž více než tisíc objektů k rekreaci na Chaty a chalupy k pronajmutí v Čechách, na Slovensku i v jiných zemích. Pokud chcete stavět zde nabízíme: Pozemky Brno