Tišnov, Brno-venkov: analýza nemovitostí

Lokalita

Tišnov má necelých 9 tis obyvatel jejichž počet pomalu, ale jistě narůstá i díky novým developerským projektům v obci. Rozkládá se v boskovické brázdě, cca 23 km od Brna v okrese Brno-venkov. Tišnov tvoří čtyři katastrální území: Hajánky, Hájek (v k. ú. Hájek u Tišnova), Jamné (v k. ú. Jamné u Tišnova); část Pejškov (v k. ú. Pejškov u Tišnova) a Tišnov (v k. ú. Tišnov).

Jde a staré město, první zmínky jsou již ze 12. stol. V roce 2009 obec získala titul: Obec přátelská rodině.

V okolí se nachází mnoho přírodních skvostů, počínaje Tišnovským krasem, obci protínají cyklostezky i památek. Velmi známák procházkám je hora Květnice a tišnovská rozhledna, ze které je nádherný výhled po celé oblasti.

Dopravní obslužnost

Je zde železniční stanice, funguje Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje, je zde autobusové nádraží a přímá silnice na Brno, které je však občas velmi frekventovaná, zejm. ráno a navečer.

Občanská vybavenost

Je zde pošta, obchody, supermarkety, služby, 3 mateřské školky, 2 základní školy, gymnázium, praktičtí lékaři, zubaři, nemocnice, poliklinika, kino, přírodní bazén.

 Analýza nemovitostí

Obec se rozvíjí díky novým developerským projektům zejména v okolí Květnické ul. Je zde relativně velká nabídka bytů 1+1 lze koupit kolem 800 tis.Kč, 2+1 kolem 1,1 mil.Kč a 3+1 začínají na 1,8 mil. Kč. Závisí na poloze, stáří bytu. Novostavby bývají obecně o 150-200 tis. Kč dražší. Na pronájem je zde také relativně slušná nabídka. 1+1 lze mít za 4 tis. Kč, 2+1 za 8 tis. Kč a 3+1 za 10 tis. Kč.

Čeho je nedostatek jsou pozemky a rodinné domy přímo v Tišnově. Pozemky se prodávají za 1-2,5 tis. Kč, závisí na lokalitě. Rodinné domy minimálně za 3 mil. Kč.

Samozřejmě okolí Tišnova nabízí dostatečná výběr. Je zde mnoho obcí, kde lze vybírat.

Pokud hledáte jakoukoli nemovitost, byt, dům, pozemek v této lokalitě naši realitní specialisté vám rádi pomohou koupi zrealizovat.

Prodáváte-li jakoukoli nemovitost, byt, dům, pozemek v této lokalitě naši realitní specialisté vám rádi pomohou prodej rychle a výhodně zrealizovat.

Zpět na Poradna - Reality Brno

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Reality Brno

Server Reality Brno je regionálním serverem brněnské pobočky realitní kanceláře Nejlepší bydlení realitní společnosti. Brno-reality.info je specializovaný městský informační server, zaměřený na reality...

Pokračovat

Vložte nemovitost k inzerci zdarma


Realitní kancelář Nejlepší bydlení

Aktuální články:

Vývoj cen rodinných domů v Brně a okolí v roce 2016 - Vývoj cen rodinných domů v Brně a okolí v roce 2016 Po mírném nárůstu cen domů v roce 2015, který byl spíš v 2. polovině 2015, se v roce 2016 zvýšily domů v Brně a okolí...

Starší články:

Potřebujete poradit telefonicky?
Volejte 541 240 153, mobil: 736 484 900

Kam dál?

Prodej bytů:

rychlé hledání mezi byty na prodej: Prodej bytů Brno,  Dále poskytujeme službu výkup bytů za hotové.

Pronájem bytů:

Pokud potřebujete rychle sehnat byt k pronájmu, pak navštivte naše hojně navštěvované stránky: Pronájem bytu Brno,

Prodej a pronájem nemovitostí:

, nabízíme rovněž více než tisíc objektů k rekreaci na Chaty a chalupy k pronajmutí v Čechách, na Slovensku i v jiných zemích. Pokud chcete stavět zde nabízíme: Pozemky Brno