Rosice u Brna

Rosice u Brna se rozkládají na ploše 12,7 km čtverečních a mají šest tisíc obyvatel. Obyvatelé jsou všech věkových skupin neboť město je schopné je svou nabídkou a zaměřením plně uspokojit. Rosice jsou městem na okrese Brno-venkov a leží cca 16 km západně od města Brna.Leží v tzv. Boskovické brázdě kde se Říčanský potok vlévá do řeky Bobravy. Leží v katastrálním území Rosice u Brna.

Dopravní  obslužnost

Je zde přímé napojení na dálnici D1 u Kývalky, což je kolem 6 km.  Je zde také železniční stanice mezi Brnem a Jihlavou. Funguje zde Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje. Spojení zajišťují vlaky a autobusy.

Je zde rovněž několik cyklotras v různých směrech např. Tišnov, Pohořelice, Oslavany.

Dostupnost do Brna je rychlá, bezproblémová  a pohodlná.

Občanská vybavenost

Jsou zde obchody, služby, vč. celostátních řetězců s velmi dobrou nabídkou, restaurace a zábavní podniky. Jsou zde mateřské i základní školy, střední škola i učiliště. Centrum volného času s mnoha zájmovými kroužky. Dále je zde koupaliště, zimní stadion, kino, knihovna. Ze zdravotnictví praktičtí lékaři i specialisté na rehabilitaci, orl nebo zrak. Nechybí ani veterina.

Analýza nemovitostí

Nabídka domů, bytů i pozemků je poměrně široká jak cenově tak kvalitou. Ohledně ceny je to vždy zejména o lokalitě a stavu reality. I když je zde relativně vysoká poptávka po bydlení jsou v nabídce vždy nemovitosti, které mohou zájemce uspokojit.

K pronájmu jsou menší byty mezi 6,5-7 tisíci Kč včetně služeb a energií. Takže pokutáte práci v Brně je lepší si něco najít tam než v Rosicích.

Nedostatkem jsou menší byty pod milion Kč. Starší menší byt 3+1 lze koupit kolem milionu Kč pokud nepotřebujete nic extra. Nové byty 3+1 v cihlové zástavbě pak koupíte lehce přes 2 miliony Kč. Ceny pozemků se pohybují mezi 2-3 tisíci Kč podle toho zda jsou zasíťované či nikoli, jak jsou velké a kde leží. Vyloženě menších pozemků v nabídce moc není a jsou proto relativně drahé. Někdy se vyplatí koupit starý dům k rekonstrukci, ten zbourat a na pozemku postavit nový dům. Takové pozemky jsou levnější.

Pokud chcete koupit, prodat, pronajmout nemovitost v Rosicích u Brna či okolí, neváhejte nás kontaktovat. Naši realitní makléři vás profesionálně a zdárně provedou celou transakcí.

 

Zpět na Poradna - Reality Brno

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Reality Brno

Server Reality Brno je regionálním serverem brněnské pobočky realitní kanceláře Nejlepší bydlení realitní společnosti. Brno-reality.info je specializovaný městský informační server, zaměřený na reality...

Pokračovat

Vložte nemovitost k inzerci zdarma


Realitní kancelář Nejlepší bydlení

Aktuální články:

Vývoj cen rodinných domů v Brně a okolí v roce 2016 - Vývoj cen rodinných domů v Brně a okolí v roce 2016 Po mírném nárůstu cen domů v roce 2015, který byl spíš v 2. polovině 2015, se v roce 2016 zvýšily domů v Brně a okolí...

Starší články:

Potřebujete poradit telefonicky?
Volejte 541 240 153, mobil: 736 484 900

Kam dál?

Prodej bytů:

rychlé hledání mezi byty na prodej: Prodej bytů Brno,  Dále poskytujeme službu výkup bytů za hotové.

Pronájem bytů:

Pokud potřebujete rychle sehnat byt k pronájmu, pak navštivte naše hojně navštěvované stránky: Pronájem bytu Brno,

Prodej a pronájem nemovitostí:

, nabízíme rovněž více než tisíc objektů k rekreaci na Chaty a chalupy k pronajmutí v Čechách, na Slovensku i v jiných zemích. Pokud chcete stavět zde nabízíme: Pozemky Brno