Brno Masarykova čtvrť: analýza nemovitostí

Ačkoli není správně vymezena, každý v Brně ví kde je. Na svazích Žlutého kopce, Wilsonova lesa a Kraví hory. Masarykova čtvrť patří pod Brno-Střed. Z hlediska katastrálníhho vymezení je mezi Pisárkami, Stránicemi a Žabovřeskami. Hlavní výhodou lokality je blízkost centra v docházkové vzdálenosti, zeleň, zástavba vil a klidné, velmi často jednosměrné ulice.

Jde o rezidenční vilovou čtvrť, která vzniklakoncem 19. stol. Jsou zde zejména ke spatření secesní a funkcionalistické nemovitosti.

 

Občanská vybavenost

Přímo v Masarykově čtvrti toho příliš mnoho není kromě škol včetně Masarykovy univerzity a ordinací lékařů. Několik obchodů. Na Žlutém kopci je nemocnice. Další zařízení občanské vybavenosti se nachází na Brně střed. Na Kraví hoře jsou zahrádky, je tam bazén, tenisové kurty a další sportoviště. Ve Wilsonově lese jsou velké příležitosti k procházkám či sportovním činnostem. Z Kraví hory jezdí MHD rovněž z Pisárek kolem výstaviště. Na Žlutém kopci jezdí trolejbusy a autobusy.

 

Analýza nemovitostí

Jde o nejprestižnější brněnskou lokalitu s tomu odpovídajícími cenami. Starší cihlové byty se prodávají + 50.000 Kč/m2, novostavby  ještě více. Jde zejména o vilovou čtvrť proto se zde ceny rodinných vil pohybují i v desítkách milionů Kč. Pozemky v nabídce bývají vyjímečně.

 

Pokud chcete koupit, prodat, pronajmout s profesionální realitní kanceláří, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme s cenovou analýzou a návrhem strategie a postupu v případě koupě, prodeje, pronájmu nemovitosti v Masarykově čtvrti.

Zpět na Poradna - Reality Brno

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Reality Brno

Server Reality Brno je regionálním serverem brněnské pobočky realitní kanceláře Nejlepší bydlení realitní společnosti. Brno-reality.info je specializovaný městský informační server, zaměřený na reality...

Pokračovat

Vložte nemovitost k inzerci zdarma


Realitní kancelář Nejlepší bydlení

Aktuální články:

Vývoj cen rodinných domů v Brně a okolí v roce 2016 - Vývoj cen rodinných domů v Brně a okolí v roce 2016 Po mírném nárůstu cen domů v roce 2015, který byl spíš v 2. polovině 2015, se v roce 2016 zvýšily domů v Brně a okolí...

Starší články:

Potřebujete poradit telefonicky?
Volejte 541 240 153, mobil: 736 484 900

Kam dál?

Prodej bytů:

rychlé hledání mezi byty na prodej: Prodej bytů Brno,  Dále poskytujeme službu výkup bytů za hotové.

Pronájem bytů:

Pokud potřebujete rychle sehnat byt k pronájmu, pak navštivte naše hojně navštěvované stránky: Pronájem bytu Brno,

Prodej a pronájem nemovitostí:

, nabízíme rovněž více než tisíc objektů k rekreaci na Chaty a chalupy k pronajmutí v Čechách, na Slovensku i v jiných zemích. Pokud chcete stavět zde nabízíme: Pozemky Brno