Boskovice: analýza nemovitostí

 

Boskovice leží 14 km na sever od Blanska, pod nějž spadají jako pod okresní město a zároveň 33 km na sever od Brna.. Katastrální výměra je necelých 28 km2 s pěti katastry a více než 11 tisíci obyvateli: Bačov, Boskovice, Hrádkov, Mladkov, Vratíkov. Pokud máte blíže k přírodě než k městskému životu a rozhodujete se mezi životem v Brně nebo v klidném maloměstě, kde je klid, příroda, pohoda, levnější nemovitosti pak Boskovice mohou být tou správnou volbou.

Boskovice totiž leží mezi hrady, zámky v krajině plné lesů, takže na své si přijdou i obdivovatelé památek a kulturní nadšenci. V samotných Boskovicích je zámek, hrad, nedaleko Lysice, Rájec- Jestřebí, Kunštát.

Kolem Boskovic se rovněž nachází mnoho rybníků, přírodních koupališť a nádrží. Pokud se rádi touláte přírodou, sbíráte houby nebo uvažujete o koupi rekreační nemovitosti, chaty, calupy v dojezdové vzdálenosti od Brna, kde je navíc relativně vysoká pravděpodobnost sněhu v zimě, pak hledejte na Boskovicku.

Boskovice rovněž pořádají řadu kulturních a společenských akcí. Známý je filmový festival, jazzový, nebo hudební.

Nedaleko od Boskovic se nachází westernové městečko.

Z hlediska občanské vybavenosti jde o obec s rozšířenou působností a tomu odpovídá i dostupnost a kvalita občanských služeb.

 

Analýza nemovitostí

Rekreační nemovitosti, chaty, chalupy. Pro Brňáky hledající víkendový odpočinek jde o ideální volbu. V okolí Boskovic je řada malých obcí s přímým vstupem do lesa, k rybníkům a dalším radostem všedního dne.

Byty 1+1 začínají na 800 tisících za panelový byt, 2+1 lze koupit za 1,3 mil. Kč, 3+1 1,7 mil. Kč.

V případě, že netrváte na bytu je často lepší koupit i rodinný dům, které lze koupit i za půl milionu Kč, pokud máte sílu a finance na rekonstrukci. Obyvatelné domy se prodávají za 1-1,3 mil. Kč a je zde širší nabídka než bytů. Obvyklá cena rodinných domů se pohybuje nad 2 mil. Kč.

Pozemků je relativně dost v nabídce rovněž a ceny závisí hlavně na lokalitě. V nabídce jsou pozemky od 700 Kč/m2- až k 1700 Kč/m2 i více.

Chcete-li koupit, prodat, pronajmout nemovitost v Boskovicích nebo v dalších obcích v okolí Moravského krasu a Drahanské vrchoviny, naši realitní makléři vám rádi pomohou celý proces s jistotou a zdárně zrealizovat.

Zpět na Poradna - Reality Brno

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Reality Brno

Server Reality Brno je regionálním serverem brněnské pobočky realitní kanceláře Nejlepší bydlení realitní společnosti. Brno-reality.info je specializovaný městský informační server, zaměřený na reality...

Pokračovat

Vložte nemovitost k inzerci zdarma


Realitní kancelář Nejlepší bydlení

Aktuální články:

Vývoj cen rodinných domů v Brně a okolí v roce 2016 - Vývoj cen rodinných domů v Brně a okolí v roce 2016 Po mírném nárůstu cen domů v roce 2015, který byl spíš v 2. polovině 2015, se v roce 2016 zvýšily domů v Brně a okolí...

Starší články:

Potřebujete poradit telefonicky?
Volejte 541 240 153, mobil: 736 484 900

Kam dál?

Prodej bytů:

rychlé hledání mezi byty na prodej: Prodej bytů Brno,  Dále poskytujeme službu výkup bytů za hotové.

Pronájem bytů:

Pokud potřebujete rychle sehnat byt k pronájmu, pak navštivte naše hojně navštěvované stránky: Pronájem bytu Brno,

Prodej a pronájem nemovitostí:

, nabízíme rovněž více než tisíc objektů k rekreaci na Chaty a chalupy k pronajmutí v Čechách, na Slovensku i v jiných zemích. Pokud chcete stavět zde nabízíme: Pozemky Brno