Dvougenerační RD s rozlehlou zahradou Bezděčí u Velkých Opatovic-REZERVOVÁNO

Foto

Obec: Bezděčí
Okres: Blansko
Vlastnictví: osobní

Cena: 5 500 000 Kč

Poslat dotaz
Zadejte Váš dotaz:
Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Dotaz:
Zavřít

Popis: Nabízíme k prodeji malebný rodinný dům po kompletní rekonstrukci, obklopený zahradou v klidné obci Bezděčí u Velkých Opatovic. Dům je samostatně stojící, vhodný k trvalému bydlení i k rekreaci. Přiléhají k němu dvě stodoly. Bytová jednotka 3+1 disponuje dvěma samostatnými ložnicemi, obývacím pokojem s krbem a vchodem do zahrady, poetickou kuchyní s kachlovými kamny i moderními spotřebiči, prostornou koupelnou s vanou, sprchou a WC, samostatným WC a dvěma chodbami. Druhá bytová jednotka 1+1 nabízí z obytného pokoje krásný výhled do zahrady, kuchyně je prakticky, moderně zařízena, nad koupelnou je předchystáno spací patro pro hosty. Podkroví domu (150 m2) je připraveno k vybudování případné další bytové jednotky. Dům má nově zbudované všechny sítě, je vytápěn ústředním elektrickým topením (regulace termostatu je na sms), v menší bytové jednotce je i podlahové topení (kapacita kotle je připravena i pro vytápění podkroví). K ohřevu vody slouží 120l bojler umístěný ve sklepě, vlastní vrt pro čerpání vody, 2 jimky- na odpad i dešťovou vodu.
Dům má dva sklepy - pod koupelnou a pod částí stodoly. (Oba vhodné k uskladnění ovoce, zeleniny i vína.)
Velkou předností domu je letní kuchyň s jídelnou, umístěná v polootevřené stodole a sluneční terasa ve dvoře.
Krásná zahrada, obklopující dům, skýtá možnost odpočinku i sportovních aktivit. Je zde umístěno koupací jezírko s rybičkami (čistička a UV lampa zabudovány, přívod vody i el.energie chráničkou až k jezírku).
Na kraji obce výletiště, fotbalové hřiště, volejbal.hřiště, dětské hřiště. Domácí produkty v místní farmě. Okolní lesy vhodné pro sběr hub a lesních plodů. Koupaliště ve Velkých Opatovicích, nedaleko Křetínská přehradní nádrž. Občanská vybavenost a síť obchodů a služeb v 6km vzdálených Letovicích. Výborně fungující IDS.
Doporučuji pro všechny, kteří hledají příjemné komfortní bydlení s možností relaxace v krásném prostředí v dosahu města.
Průkaz energetické náročnosti bude v případě žádosti předložen po prohlídce, s ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění je rodinný dům aktuálně označen jako "G" a tak je pro účely jeho předběžné nabídky (inzerce) tato zákonná povinnost splněna.

Elektřina: 230
Voda: vodovod

 

ID RK: NB9437

Vloženo: 8.8.2019

Kontakt: Nejlepší bydlení realitní společnost, s.r.o.
Telefon: 541 240 153, mobil: 736 484 900
logo

Realita vložena realitní kanceláří.

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Reality Brno

Server Reality Brno je regionálním serverem brněnské pobočky realitní kanceláře Nejlepší bydlení realitní společnosti. Brno-reality.info je specializovaný městský informační server, zaměřený na reality...

Pokračovat

Vložte nemovitost k inzerci zdarma


Realitní kancelář Nejlepší bydlení

Aktuální články:

Vývoj cen rodinných domů v Brně a okolí v roce 2016 - Vývoj cen rodinných domů v Brně a okolí v roce 2016 Po mírném nárůstu cen domů v roce 2015, který byl spíš v 2. polovině 2015, se v roce 2016 zvýšily domů v Brně a okolí...

Starší články:

Potřebujete poradit telefonicky?
Volejte 541 240 153, mobil: 736 484 900

Kam dál?

Prodej bytů:

rychlé hledání mezi byty na prodej: Prodej bytů Brno,  Dále poskytujeme službu výkup bytů za hotové.

Pronájem bytů:

Pokud potřebujete rychle sehnat byt k pronájmu, pak navštivte naše hojně navštěvované stránky: Pronájem bytu Brno,

Prodej a pronájem nemovitostí:

, nabízíme rovněž více než tisíc objektů k rekreaci na Chaty a chalupy k pronajmutí v Čechách, na Slovensku i v jiných zemích. Pokud chcete stavět zde nabízíme: Pozemky Brno